Długopis żelowy Zebra Sarasa Clip Milk 0.5

Standart

Automatyczny długopis żelowy w pastelowych kolorach

Więcej szczegółów

Opis

Długopis żelowy Zebra Sarasa Clip Milk 0.5, w pięknych pastelowych, mlecznych kolorach tuszu. Idealny do używania na ciemnym papierze. Ulubiony przez studentów do zakreślania i tworzenia notatek, jak również przez użytkowników kalendarzy i pamiętników. Automatyczny długopis z wkładem żelowym, z wygodnym gumowym uchwytem i ruchomym klipem o nowoczesnym wyglądzie. Długopis posiada bardzo wygodny gumowy i profilowany uchwyt, który dzięki temu, że zaczyna się bardzo nisko jest dopasowany do większości przyzwyczajeń użytkowników związanych z trzymaniem długopisu podczas pisania.

Dodatkowo długopis posiada ruchomy klip tzw."binder clip", którym można dobrze przymocować długopis w kieszni lub przypiąć do notesy, zeszytu lub po prostu spiąć nim większą ilość dokumentów.

Długopis pisze cienką bardzo precyzyjną linią z niesamowitą płynnością i lekkością a przy tym kolor tuszu jest bardzo wyraźny. Tusz żelowy, pigmentowy jest wodoodporny, nieblaknący, posiada archiwizacyjną jakość, bardzo szybko zasycha i nie rozmazuje się.

Wkład wymienny : Zebra JF 0.5

Końcówka 0.5 mm, linia pisania 0.32 mm.

Sarasa Clip Milk Pastel

16 Inne produkty w tej samej kategorii: