Długopis Zebra Sarasa Clip Marble zestaw /5szt/

Sarasa Clip Marble /5/

Standart

Zebra Sarasa Clip Marble /5szt/

Więcej szczegółów

Opis

Długopis żelowy Zebra Sarasa Clip Marble 0.5 w wyjątkowej wersji w której 3 kolory tuszu są połącznoe w jednym wkładzie, pojawiają się one w losowej kombinacji podczas pisania. Sarasa Clip Marble to długopis stworzony do tworzenia niepowtarzalnego, kolorowego wyglądu twoich notatek, planów w terminarzu lub dodania odrobiny efektu zaskoczenia do twoich listów czy pamiętnika. Już same nazwy kolorów mówią nam o czymś wyjątkowym jak :  koktajl jagodowy (Blueberry Smoothie), wata cukrowa (Cotton Candy), hawajski ananas (Hawaiian Pineapple), miętowy prysznic (Mint Shower) i tropikalne mango (Tropical Mango).

Ulubiony przez studentów do zakreślania i tworzenia notatek, jak również przez użytkowników kalendarzy i pamiętników. Automatyczny długopis z wkładem żelowym, z wygodnym gumowym uchwytem i ruchomym klipem o nowoczesnym wyglądzie. Długopis posiada bardzo wygodny gumowy i profilowany uchwyt, który dzięki temu, że zaczyna się bardzo nisko jest dopasowany do większości przyzwyczajeń użytkowników związanych z trzymaniem długopisu podczas pisania.

Dodatkowo długopis posiada ruchomy klip tzw."binder clip", którym można dobrze przymocować długopis w kieszeni lub przypiąć do notesy, zeszytu lub po prostu spiąć nim większą ilość dokumentów.

Długopis pisze cienką bardzo precyzyjną linią z niesamowitą płynnością i lekkością a przy tym kolor tuszu jest bardzo wyraźny. Tusz żelowy, pigmentowy jest wodoodporny, nieblaknący, posiada archiwizacyjną jakość, bardzo szybko zasycha i nie rozmazuje się.

Wkład wymienny : Zebra JF 0.5

Końcówka 0.5 mm, linia pisania 0.32 mm.

W skład zestawu wchodzą kolory: Blueberry Smoothie, Cotton Candy, Hawaiian Pineapple, Mint Shower i Tropical Mango.

Długopis Zebra Sarasa Clip wchodzą w skład lini produktów programu Zebra Care for Nature, są to produkty wykonane w ponad 81% z materiałów powtrónie przetworzonych z odpadów komunalnych takich jak : plastikowe butelki, opakowania z płyt CD, drobnych metalowych części , części z telefonów komórkowych itp. Kupując te produkty znacząco przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego i pomagasz w walce ze zanieczyszczeniami.

16 Inne produkty w tej samej kategorii: