Długopis Zebra Sarasa Clip Vinatge zestaw /5szt/

Sarasa Clip Vintage /5/

Standart

Zebra Sarasa Clip Vintage /5szt/

Więcej szczegółów

Opis

Długopis żelowy Zebra Sarasa Clip Vintage 0.5 w wyjątkowej eleganckiej wersji Vintage, z stonowanym kolorem atramentu dodającym charakteru twojemu pisaniu, z dopasowanymi kolorystycznie korpusami oraz klipsami w kolorze kości słoniowej ze złotymi literami. To wszytsko plus lekkości pisania nadają temu długopisowi wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Ulubiony przez studentów do zakreślania i tworzenia notatek, jak również przez użytkowników kalendarzy i pamiętników. Automatyczny długopis z wkładem żelowym, z wygodnym gumowym uchwytem i ruchomym klipem o nowoczesnym wyglądzie. Długopis posiada bardzo wygodny gumowy i profilowany uchwyt, który dzięki temu, że zaczyna się bardzo nisko jest dopasowany do większości przyzwyczajeń użytkowników związanych z trzymaniem długopisu podczas pisania.

Dodatkowo długopis posiada ruchomy klip tzw."binder clip", którym można dobrze przymocować długopis w kieszeni lub przypiąć do notesy, zeszytu lub po prostu spiąć nim większą ilość dokumentów.

Długopis pisze cienką bardzo precyzyjną linią z niesamowitą płynnością i lekkością a przy tym kolor tuszu jest bardzo wyraźny. Tusz żelowy, pigmentowy jest wodoodporny, nieblaknący, posiada archiwizacyjną jakość, bardzo szybko zasycha i nie rozmazuje się.

Wkład wymienny : Zebra JF 0.5

Końcówka 0.5 mm, linia pisania 0.32 mm.

W skład zestawu wchodzą kolory: Blue Black, Blue Gray, Green Black, Brown Gray i Red Black .

Długopis Zebra Sarasa Clip wchodzą w skład lini produktów programu Zebra Care for Nature, są to produkty wykonane w ponad 81% z materiałów powtrónie przetworzonych z odpadów komunalnych takich jak : plastikowe butelki, opakowania z płyt CD, drobnych metalowych części , części z telefonów komórkowych itp. Kupując te produkty znacząco przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego i pomagasz w walce ze zanieczyszczeniami.

16 Inne produkty w tej samej kategorii: